Categories
Dom i ogród

Łazienka w wybornym stylu

 

Funkcjonalnie i estetycznie 

Dozownik do mydła jest jednym z drobnych elementów, które nadają uroku łazience. Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła w płynie, ponieważ jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce rozpuszcza się w mydelniczce, co zakłóca estetyczność umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu ogromną wyższość, starczy tylko wcisnąć aplikator i dostajemy tyle mydła ile wymagamy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym plusem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to często zdarza się przy tradycyjnym mydle w kostce. 

Na rynku dostępna jest bogata oferta wszelakich akcesoriów do łązienki takich jak aplikator do mydła. Można przebierać zarówno w barwach, kształtach czy wielkościach. Prawidłowo jest dobrać dozownik do wystroju całego pomieszczenia. Na przykład, jeżeli w łazience dominuje kolor szary można wybrać dozownik w kolorze czerwonym czy białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając odpowiedniego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno również z modnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są niejednokrotnie ceramiczne, jednakże możemy też spotkać szklane, plastikowe lub drewniane. Można zakupić dozownik do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

Gustowne wyposażenie łazienki jest ważnym elementem urządzania domu czy mieszkania. Łazienka jest miejscem, w którym jesteśmy dużo czasu każdego dnia. Rano przeważnie szykujemy się do pracy lub innego miejsca, natomiast wieczorem regenerujemy się przed snem. Dlatego łazienka powinna być urządzona nade wszystko funkcjonalnie, ale również klimatycznie i gustownie. Niejednokrotnie o estetyce i klimacie pomieszczenia stanowią niewielkie dodatki i akcesoria. 

 

https://qdecor.pl

Podziel się 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *